Видача технічних умов

Технічні умови на підключення до водопостачання – це документ, який видається організацією-виконавцем робіт споживачу. У ньому вказуються параметри та умови, яких абонент повинен дотримуватися, аби процес підключення пройшов успішно.

На основі ТУ проектувальники роблять проект, де вказуються матеріали, діаметр труб, необхідний тиск води та розрахунки на кількість кубометрів. Це необхідний етап при підведенні комунікацій до новобудов незалежно від форм власності та поверховості, а також для промислових та житлових об’єктів будівництва. 

 КП «Житомирводоканал» видає технічні умови за поданням заяви, опитувального листа та інших технічних документів.

Для фізичних осіб

                                        Порядок видачі технічних умов для фізичних осіб

Шановні абоненти, для приєднання об'єкта до мереж водопостачання та/або водовідведення Ви можете заповнити онлайн-заявка "Видача технічних умов" або звернутися до КП «Житомирводоканал»  із заявою про виготовлення технічних умов.

До заяви додаються наступні документи:
 - копія паспорта ;
 - топографо-геодезичний план існуючої забудови або новозбудованого об'єкта M 1:500 з інструментальним визначенням фактичного місця розташування об'єкта;
 - копія документа, що підтверджує право власності (користування) земельною ділянкою, на якій проводиться будівництво об'єкта або на якій розміщено об’єкт (копія державного акту та/або витяг з державного земельного кадастру, копія договору оренди, сервітуту з відміткою про державну реєстрацію відповідного  права або витягом із державного реєстру тощо);
 - копія технічного паспорту на будинок.

У разі, якщо приєднання об’єкта замовника до мереж буде здійснюватися через мережі інших споживачів, замовник зобов’язаний надати у загальний відділ КП «Житомирводоканал»  разом із заявою про виготовлення технічних умов безвідкличний дозвіл власника (власників) цих мереж на підключення об’єкта замовника, засвідчений нотаріусом або особою, уповноваженою за законом засвідчувати такий документ підписом. 

Технічні умови на приєднання об'єкта до мереж виготовляються виробничо-технічним відділом протягом десяти робочих днів з дня подачі замовником заяви. Щойно документи будуть готові - працівники загального відділу КП "Житомирводоканал" зповідомлять про це замовника.


Бланк-заява на видачу технічних умов