Прийом документів онлайн

Прийом документів на оформлення договору
Шановні абоненти, доводимо до вашого відома, що у Закон "Про житлово-комунальні послуги" були внесені зміни, які стосуються укладання договорів між споживачами і комунальними установами. Так, укласти нові договори з водоканалом можна буде протягом 5 місяців після завершення карантину.

Однак є категорія абонентів, з якими ми вже можемо розпочати процедуру укладання договорів. Абоненти приватного сектору та багатоквартирних будинків, які раніше визначилися із моделлю договірних відносин із водоканалом, уже зараз можуть підготувати документи для підписання договору.

Списки багатоквартирних будинків, які визначилися із типом договору, можна завантажити за посиланням:
Адреси багатоквартирних будинків, які визначилися із моделлю договірних відносин

Для укладання договору Вам необхідно заповнити та підписати заяву:
Заява на укладання договору з абонентами приватного сектору
Заява на укладання договору з індивідуальним споживачем без обслуговування внутрішньобудинкових мереж

Для підписання договору Вам необхідно заповнити форму:


Технічний паспорт

З 1 червня по 30 вересня мешканцям приватного сектору, у яких відсутні прилади обліку води, буде нараховано плату за полив присадибних ділянок з розрахунку площі ділянки 5 соток. Якщо площа Вашої ділянки менша – Ви можете завантажити документ, який засвідчує цей факт – технічний паспорт. Заповніть форму, щоб наші спеціалісти могли зв’язатися із Вами і узгодити дату і час обстеження ділянки.

Форма завантаження технічного паспорту:


Переоформлення особового рахунку

Відтепер для того, щоб замовити послугу переоформлення особового рахунку, необов’язково їхати до нашого офісу. Зробити це Ви можете на нашому сайті, заповнивши заявку та завантаживши відповідні документи.

Для укладання договору Вам необхідно заповнити та підписати заяву:
Заява на переоформлення особового рахунку
Заява - Приєднання (Заповнити від руки) 
Для підписання договору Вам необхідно заповнити форму:

Зверніть, будь ласка, увагу: якщо у помешканні зареєстровані повнолітні співвласники, вони мають заповнити заяву згоду співвласника на переоформлення особового рахунку.


Підтвердження тимчасової відсутності в житловому приміщенні
Шановні абоненти, зверніть Вашу увагу, що згідно із статтею 7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» споживач має право на перерахунок вартості комунальних послуг (крім постачання теплової енергії) у разі їх невикористання (за відсутності приладів обліку) за період тимчасової відсутності в житловому приміщенні (іншому об’єкті нерухомого майна) споживача та інших осіб понад 30 календарних днів, за умови документального підтвердження відповідно до умов договорів про надання комунальних послуг.

Отже, споживачі, які тимчасово залишили свої домівки, можуть скористатися своїм правом за умови надання виконавцю послуг з централізованого водопостачання та водовідведення заяви та довідки з тимчасового місця проживання, лікування, проходження військової служби, довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Для того, аби підтвердити тимчасову відсутність у житловому приміщенні, вам необхідно заповнити та надіслати заяву

Заповнити форму:


Приєднання до мереж
Шановні абоненти, зверніть увагу, що заява на приєднання до мереж подається, якщо є технічні умови та проєктна документація.

Для того, аби приєднатися до мереж, вам необхідно написати заяву від руки та надіслати дану заяву

Заповнити форму: