Про це Суспільному Житомир розповіла майстриня виробничої дільниці цеху мереж каналізації Лариса Вавілова.
За її словами, станом на ранок восьмого вересня таких звернень від містян було майже три десятки.
"На даний час до нас до диспетчера надійшло 29 замовлень, це на десяту тридцять ранку. Навантаження є кожного дня. Коли люди повиїжджали за кордон, не було такого, зараз люди повертаються із-за кордону, і у нас таке робиться", — каже Лариса Вавілова.

Працівник "Житомирводоканалу" Валерій Протасевич показує кореспондентам Суспільного речі, які дістали з каналізаційного колодязя.

"Ми і мішки витягували, кусок сала витягували, мішки з під цукру, штани, футболки. Це все, що кидають в унітаз", — каже Валерій Протасевич.


Мешканка будинку по вулиці Грушевського Ірина Симон розповіла, що у їхній багатоповерхівці каналізація забивається декілька разів на місяць.


"Багато писали, що не кидайте у туалет такі речі, які не мають потрапляти у каналізаційну мережу. Жіночі прокладки, дуже багато коли була консервація, закривали яблука, то кидають огризки яблук. Думають, що воно має пройти, коли спускають воду. Навмисно, я думаю, це ніхто не робить", — каже Ірина Симон.
За словами Сніжани Герасимчук, керівниці інформаційного центру житомирського водоканалу, мешканці будинків, які перебувають на балансі водоканалу, не сплачують за очищення каналізаційних мереж. Бо ці послуги у них закладені у тарифі. Інші ж за виклик аварійної бригади сплачують відповідно до тарифу.