Аварійні ситуації на водогоні, призупинення роботи насосного обладнання, перекриття води у будинках представниками керуючих компаній чи мешканцями будинків, - серед причин того, чому ми не завжди можемо попередити про відсутність водопостачання заздалегідь.

Ми вирішили роз'яснити Вам детальніше про те, чому про призупинення водопостачання ми не завжди можемо вас завчасно попередити.


Причина №1. Більшість робіт, які ми виконуємо на водопровідних мережах міста, є аварійно-відновлювальними, тобто це роботи, зумовлені поривом водопровідної мережі, виходом із ладу запірної арматури, тому попередити заздалегідь про те, що труба прорве завтра чи післязавтра, ми не можемо.

Причина №2. Дуже часто подачу води до вашого будинку призупиняє не водоканал, а керуюча компанія, яка виконує роботи на внутрішньобудинкових мережах. Якщо Ваш ВЖРЕП, ОСББ чи керуюча компанія не попередила нас про те, що перекриють у будинку воду задля проведення тих чи інших робіт - ми про це не зможемо Вас сповістити.

Причина №3. Трапляються випадки, коли самі мешканці, проводячи роботи на внутрішньобудинкових мережах, самовільно перекривають вентиль на стояку, не ставлячи до відома своїх сусідів.

Причина №4. Аварійна зупинка насосного обладнання, спричинена виходом із ладу обладнання, стрибками електричної напруги, призупиненням електропостачання тощо.

Ось 4 основні причини, через які ми не можемо заздалегідь попередити про призупинення водопостачання, але ви маєте знати: наші працівники завжди приймають виклики і з перших хвилин вашого чекання вони працюють над вирішенням проблем.