У період з 11 по 20 червня підрядною організацією проведено реконструкцію водопровідної мережі на пров. Енергетичному: перекладено 200 м водопровідної мережі d 450 мм (160 м - безтраншейним методом («труба в трубі»), 50 м – відкритим способом), змонтовано 3 водопровідні колодязі, замінено запірну арматуру, завдяки якій регулюється процес транспортування води.


Це була одна із найбільш зношених ділянок водогону, аварійні ситуації на якій призводили до частих зупинок подачі води у мікрорайоні Польова та великих втрат води.

Нова поліетиленова труба, прокладена замість аварійної сталевої, прослужить місту щонайменше 50 років, маючи при цьому очевидні переваги перед своєю "попередницею": стійкість до корозії та високу опірність гідравлічним ударам.

Водопровідна мережа, ділянку якої замінили, є надзвичайно важливою для містян, адже вона забезпечує послугу водопостачання для значної частини Житомира, зокрема для мешканців Польової, промислової зони міста та прилеглих до мікрорайону вулиць і провулків.

Проєкт реалізовано за підтримки Житомирської міської ради.