Практика студентів є невід’ємною складовою частиною процесу підготовки високопрофесійних кадрів. Щороку близько 100 студентів із різних навчальних закладів міста здобувають практичні уміння та оволодівають необхідними у їхньому професійному житті навичками на КП "Житомирводоканал".

У березні 18 с
тудентів із Житомирського агротехнічного коледжу закріплювали здобуті теоретичні знання на навчальній практиці, яку вони проходили на нашому підприємстві під керівництвом інженера цеху водоводу Ступакової Тамари та інженера-технолога Мошківської Світлани. Молоді люди здобували нові знання та навички, спілкувалися із фахівцями, розширювали професійний кругозір, налагоджували контакти у сфері обраної спеціальності.


Працівники водоканалу доклали зусиль для формування у майбутніх фахівців знань, умінь та компетенцій, необхідних для забезпечення ефективного функціонування споруд водопідготовки та вибору оптимального методу очищення води у залежності від її вихідного складу. Під час проходження практики студенти суттєво поглибили знання про сучасні технології підготовки питної води.


КП “Житомирводоканал” давно та успішно співпрацює з різними навчальними закладами міста, зокрема із Житомирським національним агроекологічним університетом, Житомирським університетом імені І. Я. Франка, Житомирським політехнічним університетом, студенти яких регулярно проходять практику на нашому підприємстві. Завдяки цій співпраці майбутні фахівці дізнаються, які етапи очищення проходить питна вода, побутові та промислові стічні води не лише з підручників, а й на практиці.

Нагадаємо про те, що наше підприємство за добу очищує 75 тис. м3 питної води та 60 тис. м3 стічних вод. Цей процес є неперервним, а тому повчитися тут є чому у будь-який момент.