Часто ми отримуємо від наших споживачів звернення з приводу того, що вони здійснили оплату за послуги водопостачання та водовідведення, а кошти “загубились” та не зарахувались на їх особовий рахунок.
 
Чому виникають такі проблеми?
 
1. Призначення платежу вказано неправильно.
Зверніть увагу, що при сплаті рахунків за послуги водопостачання та водовідведення в призначенні обов’язково потрібно вказати особовий рахунок та адресу.
Пам’ятайте, що правильно вказаний особовий рахунок та адреса— запорука швидкого та коректного зарахування коштів.
 
2. Некоректно вказані реквізити одержувача: розрахунковий рахунок та код ЄДРПОУ.
Ознайомитись з правильними реквізитами для оплати за водопостачання та водовідведення можна за посиланням: https://vodokanal.zt.ua/kontakti/bankivski-rekviziti.
 
Щоб уникнути таких прикрих помилок, радимо бути уважними та обов’язково перевіряти правильність внесення даних при оплаті послуг водопостачання та водовідведення.
 
В разі, якщо Ви помітили невідповідності між сплаченими та зарахованими коштами , одразу повідомте про це, зателефонувавши за номером (095) 301 55 17 або написавши на електронну адресу: ok@vodokanal.zt.ua для з’ясування причин некоректного зарахування коштів. Не забудьте додати до звернення копію квитанції про сплату коштів, які не зарахувались на ваш особовий рахунок.

Важливо!
Відповідно до Правил надання послуг, затверджених постановою КМ України № 630 від 21.07.2005 р., термін внесення платежів — не пізніше ніж 20 числа місяця. Також важливо враховувати, що кошти можуть зараховуватись впродовж 5-7 робочих днів.

Тож, для правильного зарахування коштів , сплачуйте рахунки коректно та вчасно.